Vlcice78

Jak postupovat při podání exekuce, pro neplacení výživného ?

Dobrý den, poradil by někdo jak postupovat. Pokud bych chtěla exekučně nechat odbrat řidičské oprávnění pro neplacení výživného? Je třeba to řešit přes soud, nebo stačí zajít za exekutorem ? Za odpověď děkuji M.

Odpovědi
anonym

Pokud máš rozhodnutí soudu o placení výživného a nabylo právní moci, stačí zajít za nejbližším exekutorem s tímto rozhodnutím. Zde si vyhledej exekutora podle svého bydliště http://www.ek­cr.cz/seznam-exekutoru

Drap

Jedině přes soud.