miras

Jak postupovat když jsem poslal peníze za zboží předem na sbazaru ?Zboží jsem ale nedostal.

Nejlepší odpověď
Drap

Podat trestní oznámení.

Další odpovědi
Bedy

Zkuste nejdřív kontaktovat Seznam na adrese http://napove­da.seznam.cz/cz/sba­zar/stiznost/ a vyčkejte na odpověď. Až pak bych eventuálně přešel k podání trestního oznámení.

ReHu

Jak to je dlouho?
Doplňuji:
Ještě pár dní počkej.
Pak bych kontaktovala provozovatele bazaru a když to nepomůže, nakonec to trest. oznámení.

Adam R

Pokud chci něco koupit přes internet (a není to prověřená prodejna nebo bazar), tak se zeptám, jestli by byl možný osobní odběr při zaplacení zboží a ve kterém městě prodejce bydlí (abych nejel přes celou republiku). Podvodník osobní odběr většinou nenabídne nebo bude „mlžit“. Nemusí to platit vždy, ale je to jedna z možností, jak si to prověřit. Každopádně bych se s prodejcem snažil navázat bližší kontakt (třeba i přes telefon, pokud je to možné).

lexx

šlo o větší částku než, řekneme 1000 Kč ? to je na dlouhé vyřizování a případný výsledek u soudu v nedohlednu, platba předem ani halíř, NEVER !

miras

Mám jenom číslo učtu prodávající a meil. komunikaci

ReHu

Slušná firma uvede krom mailu i telefonní číslo a kontaktní osobu.

miras

10 dnů

briketka10

já čekala na peníze 14 dní a dočkala se,
ale pod výhružkou, že jsem kontaktovala
Aukro.cz to byla pravda..