JájsemRaibek

Jak postavit plot, aby byl rovně?

Vodováha by stačila?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nechlastat.

Další odpovědi
Mc Merkurion

zeptej se jeho,on má opačnej problém: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-postavit-plot-do-oblouku

honza19hk

co takhle teodolit.No vodováhou pokud myslíš klasickou a ne šlaufku tak změříš sice kolmost sloupku ale ne stejnou výšku sloupků popř celé zdi také lajnu.Musí to být v lajně a ne aby byl každej sloupek jinde.Vodováha je samozřejmě důležítá ale teodolit je na velmi vhodný a akdyž už ne ten tak provázek a hadicovku.

Lamalam

Použít pokročilou měřící techniku, tj. špagát, olovnici a vodováhu.

hanulas

Pokud rovně ve smyslu na podloží, tak natáhnout špagát mezi dvě tyčky.