paul1

Jak pěstovat kukuřici?

Dobrý den,
poprvé při pěstování kukuřice se podařilo, že nám vyrostly krásné, silné mladé rostliny. Rostou po dvou pospolu,
tak, jak byly nasety. Každý rok ji jednotíme. Tento rok je ale taková pěkná, že je nám líto druhou rostlinu vytrhnout a vyhodit. Nemáme jí mnoho, jedná se cca o 30 rostlin. Má někdo zkušenost s pěstováním kukuřice nevyjednocené? Má to zásadní vliv na úrodu, resp.velikost klasů a pod.? Předem děkuji za odpověď. Pavel

Nejlepší odpověď
Drap

Vyroste také, výnos ale bude menší. Záleží i na spoustě dalších podmínek. Pokud jsou sazeničky ještě dost malé, někdy se je podaří přesadit.