masenka

Jak pěstovat bylinky?

jak pěstujete bylinky? Můžu je rovnou sít do země, nebo je lepší nejdříve s nima do truhlíku? (meduňka, máta, pažitka, tymián, oregano, petržilka kudrnka, šalvěj,…) díky za rady, nemám žádné zkušenosoti… :(

Nejlepší odpověď
kropitko

Já je mám v truhlíku na okně,když je potřebuji,tak je mám vždy poruce.

Další odpovědi
annas

Meduňku, šalvěj, mátu mám na záhonku, protože se rozrostou a ničí vše kolem. Petržel kořenovou i kudrnku a pažitku pěstuji rovněž na záhonku. Tymián a oregáno moc nepoužívám. Navíc pažitku a kudrnku jsem zasadila do truhlíku a mám na balkoně.

lorja

bylinky:

Zdroj: http://www.vi­tejdoma.cz/zah­radnik/bylinky­.7/pestovani-bylinek.9121.html

Ram

Nejlepší je samozavlažovací truhlík za oknem kuchyně. Jsou po ruce čerstvé a snadno se o ně pečuje. (a taky nádherně voní do kuchyně)