Spartaboy

Jak opravit notebook?

Poslední dobou mi notebook často při spuštění píše scanning and repairing drive c. Můžete mi prosím poradit co s tím aby se to spravilo a už to nedělalo? Počítačům moc nerozumím nejsem žádnej odborník.

Nejlepší odpověď
Arne1

Když nejsi odborník, tak se obrať na odborníka. Chce to vyměnit disk, cca 2000Kč. Čím dříve, tím lépe – ať nepřijdeš o data.

Další odpovědi
Klaproth

Notebooku nic není, vypadá to, že odchází disk. Pokud si na výměnu netroufáš, vyhledej odborníka.

Emefej

Nech si vyměnit disk.

Hlada

Nejdřív vytvoř bitovou kopii disku na externí, abys neměl problém s případnou obnovou.
Udělej test disku pomocí HD Tune, který je zdarma ke stažení.
Dál podle výsledku testu.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.