Vasil007

Jak odstranit z notebooku Malware?

Zhruba po 2 letech jsem oprášil ntb, zapnul a zjistil že je na něm Malware (asi 12 trojských a přes 500 adware a dalších blbostí).
Vir smazal komplet všechno a začal tvořit vlastní složky atd..
Kdykoli ho promažu a uvolním nějaké místo, vytvoří si nové složky a zase zaplní. Zkoušel jsem to projet různými programy, avšak neúspěšně.
Když jsem zapnul anti-malware, našel přes 800 programů a pak celý ntb spadl.
Neporadil by mi někdo jak se toho zbavit?
Btw. antivir nenainstaluji, nemám na něj místo..
Děkuji.:-)

Nejlepší odpověď
gecco

…„po dvou letech“…??
😉
Prostě to reinstaluj – včetně vymazání partition…
Data tam žádný nemáš (když ti 2 roky nechyběla…).
😉