FlAsh_7

Jak odstranit uložené emaily v prohlížeči?

V prohlížeči se mi u kolonek nabízí emaily, které jsem kdy zadal. Jak tyto emaily vymazat z paměti prohlížeče?

Odpovědi
Edison

Pravdepodobně budou v zabezpečení – přihlašovací údaje, případně historie polí… nebo tak něco. Nepíšeš, v jakém prohlížeči.

Mc Merkurion

… sušenky ???

anonym

Stiskněte v prohlížeči kombinaci CTRL+SHIFT+DEL a vymažte historii formulářových polí (resp. jejich automatické vyplňování).

Funguje to stejně ve Firefoxu i v Chrome.

Pepa25

Návod závisí na konkrétním používaném prohlížeči …