jjsemtujak

Jak odstraním z prohlížeče chrome rychlou volbu?

Jak se odstraňuje (napořád) z int. prohlížeče google chrom, který používám, rychlé volby ty karty stránek?
Myslím tím, jak to úplně vymažu z prohlížeče, abych už tu aplikaci rychlé volby tam něměl na možnost používní, nejde mi o to odstranit požadovanou stránku z karty ale odstranění obecné aplikace.
Já totiž používám záložky, kde mám uložené stránky co navštěvuji apod. a rychlou volbu nechci používat.
Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Mc Merkurion:
Měl sem na mysli toto : http://softwa­re.seznam.cz/lis­ticka?browser=chro­me pod emailem – rychlá volba.

Nejlepší odpověď
badisko

Hmm…na porad to nelze ..po aktualizaci by se ti to nejspis vratilo do puvidniho stavu …nicmene ti poradim 2 prohlizece ktere ktere bezi na jadru chronium …nespehuji uzivatele tim ze odesilaji soukroma data prohlizece na servery Google …

1. Takze prvni je Comodo Dragon ..jak uz nazev napovida vyvinula ho spolecnost Comodo ktera je znama ze vyvyji programy nejen na zabezpeceni jako antiviru ..ale take na oprimalizaci a cisteni pocitacu prohlizec Comodo dragon neni nijak narozny nezatezuje PC ma podobne funkce jako ma Google chromej …:D …ke stazeni zde … http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/comodo-dragon/?g[hledano]=como­do%20dragon&g[oz]=33­.1 tim ze bezi na Chroniu tak neprijdes o sve rozsireni …96% rozsireni ktere se pouziva v chromu je s timto prohlizecem kopatibilni …
Firma comodo ma take vlastni… DNS servery ktere se daji zdarma vyuzivat ..Muzes si je navilit pouze pro prohlizec Comodo dragon nebo dodatecne pro cely system …
Preferovana adresa je .. 8.26.56.26
Alternativni adresa je .. 8.20.247.20 …jen pro poradek take je vyuzivam jsem nadmiru spokojen … oficialni stranky najdes zde ..>> http://www.co­modo.com/

2. Druhy prohlizec je … SRWare Iron … tento prohlizec zase bezi na jadru chronium je identicky s Google chrome ma ovsem odstranene nektere prvky kere posilaji data na servery Google …ma take lepsi zabezpeceni a ma velice ucinou blokaci reklam …reklamu pouze neskryva ale uplne je blokuje .. coz muze byt vyhra pro milovniky cisteho Webu bez reklam … o5 ma male naroky na system …>> odlaz ke stazeni zde …>> http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/on-line/srware-iron/

Oba zminene prohlizece jsou free a v cestine ..ale u prohlizece comodo se musi Cestina v nastaveni stahnout coz neni nijak velky problem …
Sice jsem ti moc nepomohl ale zase budes o kousek chytrejsi a snad si jeden z prohlizecu vyberes …pokud ne taky zadna skoda treba tuto odpoved pouzije nekdo jiny kdo prijde po tobe …:D

Další odpovědi
Mc Merkurion

chrome používám,ale nevím o čem mluvíš?
nic takovýho nemám,a mám aktuální…
Doplňuji:
no jo,tak to se instaluje,tak to musíš odinstalovat…

Mc Merkurion

no jo,tak to se instaluje,tak to musíš odinstalovat…