majka45

Jak odstranit smajlíky Meme z chatu na FB?

Stáhla jsem ji smajlíky Meme na FB do chatu a oni se mi zobrazili strašně velké ty avatary tech smajlíku,jak je mám ted odstranit?? nejde mi totiž v chatu nic napsat… děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Bedy

Nevím, jestli to je jako doplně pro prohlížeč nebo to je nainstalované přímo v počítači. Koukněte se tedy do správce doplňků ve Vašem prohlížeči (Internet Explorer, Opera, Firefox,…).
A taky se koukněte do Start-Ovládací panely-přidat nebo odebrat programy (ve Windows Vista/7 to je jako Programy a funkce).

Kdyžtak do diskuze vložte výpis z Hijackthisu, můžeme sena to podívat takhle a podle toho uvidíme, co dál…
Zrovna Vás poporsím o výpis z programu Security Check.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok s tím výpisem. Celý obsah toho otevřeného Poznámkového bloku zkopírujte a vložte sem.

Security Check stáhnete zde: http://screen317­.spywareinfofo­rum.org/Securi­tyCheck.exe
Po spuštění stiskněte Enter, chvilinku počkejte (kontrola by neměla trvat déle, jak minutu) a poté se objeví okno s výpisem – ten zkopírujte a vložte sem.