broskvicka

Jak odstranim tmavé fleky na kůži od barvy na vlasy??

Děkuji za ušlechtilé odpovědi

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A co zkusit nakrémovat tu část těla, kterou nechcete, aby se umazala-např. krk, ramena apod.? Tak stejně se to dělá při stříkání barvou, že se místa natřou vazelínoiu a na ní barva nedrží. Pak se jen vazelína setře. Tak stejně byste bez zbytečné námahy setřela a omyla nakrémovanou část těla.

Další odpovědi
aramah

Na vatičku krém třeba indulonu a utřítjde to snadno .

panenka

Já když si barvím vlasy a zůstane mi na zádech barva tak si vezmu hubku trošičku písku a tou drsnou stranou si to vždy odstraním a pak jen umyji.Pokud si barvíte hlavu tak vám doporučuji dávat si na záda nějaký ručník který pak vyperete at nemáte fleky na zádech.

BENYTA

Já mám na barvení vlasů speciální tričko s límečkem,takže „pokecám“ jen to,občas jsem si obarvila ucho,ale to šlo normálně umýt,no napodruhé,je tam jiná kůže.
Aby jste si zbytečně neničila kůži,zkuste peelingovou masku nebo krém na obrušování odumřelé kůže.