leporela22

Jak odstranim negativní komentář na aukru.

nevim jak u toho komentáře v sekci muj učet není nic jako stáhnout
Doplňuji:
udělil jsem ho já asi v neděli

Odpovědi
alexandra

Pokud je to komentář k Vašemu prodeji,a je pravdivý,tak asi nijak.To je tam proto,aby si ostatní kupující dali pozor a někomu nenaletěli.Pokud to tam máte neoprávněně,tak musíte napsat na Aukro a nějak to řešit.

Dochy

asi jedině kontaktovat aukro se žádostí.

McArthur

Sama komentář (i vlastní) stáhnout nemůžeš, proto Aukro varuje, abys před negativním hodnocením si vše řádně rozmyslela. Jediná cesta tak vede přes administrátory Aukra. E-mailem je požádej o stažení svého komentáře.

Lukáš Batěk

Pokud je to tvůj komentář na někoho tak ten smazat můžeš, pokud je to komentář na tvoji osobu od někoho musíš v první řadě požádat protistranu o stažení, pokud však protistrana udělila komentář z nějakého důvodu který přetrvává jako např. neshoda předmětu atd. Nevidím důvod proč by někdo takový komentář mazal protože jedině tak se dá varovat zbytek obchodníků na aukru před možnými podvody.