kamila44444

Nákup na Aukru

Nakupujete někdo tady na Aukru? Myslíte, že se na tu stránku dá spolehnout? Chci si z tama objednat legíny, ale bojím se, že by mi nepřišly.
Doplňuji:
Chci si koupit tyhle: http://moda.au­kro.cz/leginy-kozeny-efekt-unikatni-mix-model-i3227565894.html Prodejce má celkem dobré hodnocení, ale stále si nejsem jistá…Nikde se o něm nemůžu dočíst

Nejlepší odpověď
ahold

Já mám s Aukrem jenom dobré zkušenosti.
Myslím, že se není čeho bát, protože aukro má i ochranu nakupujících ve svých podmínkách.

Další odpovědi
Drap

Pokud vím, tak i případné problémy se na Aukru bez problémů vyřešily.

pl4toon

V tomhle případě bych se toho nebál. Prodejce má momentálně 2305 hodnocených obchodů a podle procenta 95,5% pozitivních komentářů bych se uvolil prodejci věřit, že obchod proběhne v pořádku. Spíš bych nevěřil těm, kdo mají jen 10, či 30 obchodů, tam je velké riziko. Ale prodejce s takovým množstvím kladných hodnocení je už prověřený, potažmo spolehlivý.

www

Aukro se tu řešilo, to nevíš?
Podle mne jedna zásada: ověřit prodávajícího (pokud lze) a neplatit předem, pouze dobírkou. Nebo kupovat jinde, tedy v obchodě.
Doplňuji:
Místo toho svršku jsi měla v doplnění hodit odkaz na prodejce 😉

Dochy

Hlavně: aukro je jen aukční systém. Nakupujete u konkrétního prodejce. Zkuste se mrknout na jeho hodnocení a zkuste vyčíst jak řeší případné reklamace. Aukro má nějaký program na ochranu kupujícícho, ale podmínkou je tuším potvrzení od policie, že daný případ už řeší.
Na aukru nakupuji, zatím jsem neměl problémy, ale nevím, jestli bych se odvážil nakupovat oblečení. To bych chtěl asi nejdřív vidět naživo a zkusit.
Doplňuji:
95% není na aukru celkem dobré hodnocení. I když možná na oblečení to není vyloženě špatné. Projděte si komentáře, zejména ty neutrální a negativní a zvažte riziko.
Jinak já platím předem běžně, je to jednodušší a i když budete vyžadovat dobírku, bude to dražší a pořád s rizikem, že dostanete zabalenou cihlu.

Hlada

Já osobně mám s nákupem přes Aukro dobré zkušenosti. To ale neznamená, že tobě příjdou legíny. Určitá opatrnost je na místě. Prodejce je zřejmě obchodník s novými věcmi, sídlí v Polsku, peníze chce předem a má 73 negativů pro neposlání zboží a nekontaktnost. Je jasné, že reklamace prakticky nepřichází v úvahu, stejně tak vymáhání 320 Kč. Zvaž sama, zda případná ztráta je pro tebe únosná.

briketka10

já nakupuju taky běžně hlavně zimní vysoké kozačky,
a nedávno dvě trička s nápisem Pepkem námořníkem
až z Koree a přišly v pořádku :))

I_hate

Též bych se nebál nákupu na www.aukro.cz. Občas na aukru nakupuji, zatím mi vždy vše v pořádku došlo, nikdo mě nepodvedl. Pouze bych též doporučil, podívat se, kolik kladných hodnocení, a pozitivních komentářů má prodejce, který ti zboží prodává.
Doplňuji:
Nepoctiví uživatelé na aukru bývají rychle odstraněni, třeba už po jednom prohřešku. Pro ilustraci ti posílám odkaz: http://aukro.cz/show_u­ser.php?uid=3733058

Michal Kole

nenakupuji, je to něco jako bazar či přes inzerát a když tě někdo podvede, tak, aby jsi získala „odškodné s aukra“ tak musíš strávit několik hodin na Policii, shánět si důkazy, …