tony2412

Jak odinstalovat aplikaci z televize smart LG?

Konkrétně z 28TL510S WEBos 3,5 Nemůžu nic najít, nebo je to nesrozumitelný, např zmáčknout zelené tlačítko a pak vybrat šipkama odstranit a potvrdit, zelené tlačítko ale nereaguje…/// Ano už jsem na to přišel, na konci aplikací je upravit a dá se aplikace smazat nebo přemístit…

Odpovědi
Edison

Kliknutím pomocí kurozoru na Uravit nabídku na konci. U aplikací se pak objeví mínus (nebo křížek, teď nevím).

Jsem si to taky prověřil… Tuštička → ukázáním na appku se nad ní objeví křížek. Systémové appky vymazat nejdou.