EpicKey

Jak odinstalovat Adobe Photoshop CS8?

V Adobe Photoshopu se mi pracovalo v pohodě, ale teď, když ho chci spustit, zasekne se (neodpovídá). Zkoušela jsem ho odebrat (asi 5×), ale nejde to. Nemáte nějakou radu?

Odpovědi
zl@tk@

Start – Ovládací panely- Přidat nebo odebrat programy-kliknout na Adobe Ph. dat odinstal.je hotovo.

Hlada

Používání odinstalace pomocí nástroje ve Win nedoporučuju. V systému a v registru po něm zůstává spousta nesmazanýh dat, která pak zpomalují systém a někdy znemožňují opětovnou instalaci programu. Lepší je použít odinstalační program jako Revo Uninstaller, Total Uninstall a pod.
Jestli ti ale vyhovoval, tak by bylo lepší pokusit se o jeho opravu. Zkus vrátit systém pomocí bodu obnovení nebo obnov celý disk ze zálohy.

Lucaso

Tý jó, CS8? Tu bych chtěl (je teprve CS6). Jinak odebrat to lze i přes CCleaner.