Dvoun

Jak odeslat e-mail z adresy s doménou tiscali.cz? Obratem dostanu zprávu od MAILER-DAEMON, které nerozumím.

Jak odeslat E-mail z adresy s doménou tiscali.cz. Obratem dostanu zprávu od MAILER-DAEMON, které nerozumím.

Nejlepší odpověď
annas

Možná máte chybnou mailovou adresu nebo má příjemce zaplněnou schránku

Mně se to stalo rovněž – příjemce měl zaplněnou schránku.

Zde se dovíte víc. od tiscali.cz

http://napove­da.tiscali.cz/in­dex.php?title=Chy­bova_hlaseni_schran­ky

Chybová hlášení schránky

"Proč se daná zpráva vrací?

Pokud se vám vrátila odeslaná zpráva, znamená to, že nemohla být doručena na e-mailovou adresu adresáta. Důvodů, proč se odeslaná zpráva vrátí zpět odesilateli, je nepřeberné množství. Zde v nápovědě najdete některé z často se vyskytujích chybových hlášení.

Konkrétní důvod vrácení zprávy je ve většině případů uveden právě ve vrácené zprávě. Informace jsou často uvedeny v anglickém jazyce. Tento jazyk je zvolen pro svou rozšířenost.

Odesilatel zprávy je často MAILER-DAEMON a jedná se o automatickou součást e-mailového systému. Neodepisujte prosím zpět na adresu MAILER-DAEMONa, na vaše dotazy vám neodpoví"

Po rozkliknutí odkazu si poprovnejte text, který se ve vráceném e-mailu mohl obejvit.

Další odpovědi
nyjono

To znamená, že adresa příjemce zprávy neexistuje. Většinou.
Zkontroluj pečlivě správnost adresy. Stačí tečka, podtržítko místo pomlčky a je to.
Může mít také plnou schránku.
Popř. jiná příčina.