jak ochránit zeď za postelí

když jsou palandy u zdi ,co dát na zeď aby se neodírala.

Nejlepší odpověď
Lencis

Možností je několik:

  • Je možné použít tapetu, dnes je celá řada dekorativních, samolepících i omyvatelných ta­pet.
  • Je možné použít rohož na zeď, prodávají se většinou v rolích na metráž nebo kusové a opět je na výběr celá řada (z bambusu, palmových vláken,z pevné trávy atd…)
  • Je možné (pokud se jedná například o dětský pokoj) použít speciální látkové kapsáře. Pro představu posílám odkaz na jednoho prodejce.

Zdroj: http://www.dra­cek.cz/kapsare-za-postel/?typtree=1

Další odpovědi
Attack-design

tapetu nebo např, rákos, také palubky jsou dnes velice moderní záležitosti

Dandi

Existují také distanční sloupky (něco jako dorazy u dveří), které slouží pro vytvoření mezery mezi zdí a postelí.

alenka901

my jsme to vyřešili kapsářem který je uchycený suchým zipem,je praktické ,dá se prát a děti si tam můžou schovat poklady

pepee32

dřevěnou desku nebo rošt z rakosu

majki636

Nejlepší je volit takovou postel, kde to čelo už je ;) www.jelinek.e­u/nabytek-z-masivu/loznice-dalila

elektrikář

My jsme mněli laťový rám,vypletený popruhem
vrstvu vatelínu a přez něj stejnou látku, jako na gaučových polštářích. Výhoda že to bylo mněkké a teplé když se o to opřelo.