cepice

Jak nejlevněji odešlu balíček do Číny?

Např. když chci poslat mobil na reklamaci?
Přes jakou firmu?

Nejlepší odpověď
bolak

Zásada č.1, přes Aliexpress se elektronika nekupuje!

Z Číny se objednávají jen věci, které A) Jsou levné // B) Nedají se rozbít.

Prostě něco jako magnety, semínka, návnady na ryby..a tak podobně. Jde o to že když ti věc nedojde, je to OK, protože je o tom někde záznam.. a prostředník ty peníze dál nepustí, ale když ti věc dojde a je vadná, tak pokud je to věc drahá, budou to chtít zpátky, a pokud to budou chtít zpátky, tak jseš v háji, protože i když na nákupu pár stovek ušetříš, tak doprava zpět tě bude stát tisíce, dokonce mnohdy víc jak samotný přístroj, takže tobě se spíš vyplatí to nechat bejt, než to reklamovat.

Číňani posílají po moři obrovský lodní kontejnery, ve kterých maj desetitisíce balíčků, nicméně platí za celý kontejner, takže když se to pak rozpočítá, doprava za jednotlivé zásilky je stojí zanedbatelný částky, proto si tam můžou dovolit dát vlaječku „free shipping“, ty tu možnost nemáš.

Další odpovědi
HonzikPernik

Česká Pošta

Drap

Nejlépe poštou.

gecco

A není skoro lepší si koupit novej mobil???
😉

Zbynas

http://www.ba­likdozahranici­.cz/

za 3,5 tis. při váze 10 kg, rozměrech 20×20×10

sry překoukl jsem, že mobil :D
takže váha 0,5 kg, rozměry 20×10×5 – 1200 Kč.