Jaroslavto

Jak nejlépe využít fixaci?

Zvažuji hypotéku, ale při aktuální úrokové sazbě je to mazec. Zvažuji tedy si vzít hypotéku nyní na 1–2 fixace a následně při plánovaných snížení úrokových sazeb refinancovat hypotéku na již zcela jinou výši úrokové sazby. Je toto možné a nebo jsou i lepší cesty?

Odpovědi
Dochy

Co je na 1–2 fixace??? 😉

Jinak až klesnou úroky, tek Ti i Tvoje banka před koncem fixace nabídne trochu lepší podmínky. Jinak by ji všichni klienti zdrhli.

Hlada

V současné době je kupování nemovitostí na dluh ztráta. Úroky jsou vysoké, ceny klesají. Teď je výhodnější peníze zhodnocovat a nemovitost si pronajmout.

john0000000

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal půjčku schválenou 19. prosince 2022 a půjčku jsem obdržel 20. prosince 2022. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nás nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}