jancacv

Jak nejlépe sepsat nájemní smlouvu, abych v případě neplacení nájmu atd. mohla okamžitě vystěhovat podnájemníky?

po špatných zkušennostech bych potřebovala odkaz nebo radu jak tuto smlouvu napsat abych jako majitel byla chráněná a mohla se bránit když bych měla problémové podnájemníky,děkuji za odbornou pomoc

Nejlepší odpověď
hanny 2

Do smlouvy si napíšete tuto formulku:

Za podstatné porušení smluvních vztahů a tím i dání podnětu k okamžitému zrušení nájemního vztahu ze strany pronajímatele se považuje neplacení nájmu v termínech uvedených v této smlouvě ze strany nájemce.

Ale v reálu to někdy není tak snadné.......

Další odpovědi
dědapetr

Zákonná výpovědní lhůta z nájmu bytu dle Občanského zákoníku

http://www.bez­platnapravnipo­radna.cz/onli­ne-zdarma/najem-a-najemnici.html