Katusa

Jak nejlépe přeložit do angličtiny název práce „Prsten v pravěku“? Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

The ring in the prehistoric times. (Ale neznám kontext. Prsten, co se nosí na prstě? Bude se celou dobu hovořit o něm jako o jevu? Pak zhruba takhle.)

Další odpovědi
Lucijej

a ring of prehistory

mojitek

Já se nechci přít s angličtinářem jako je třeba quentos,ale myslím,že to nebude prehistoric,ale „primeval“ .
Primeval=pravěk, medieval=stře­dověk..