pantlos72

jak nejlepe a snadno nainstalovat vystupni zvukova zarizeni win.7 dekuji

Odpovědi
bazinga

Instalace výstupních zvukových zařízení obvykle není nutná, stačí např. sluchátka či reproduktory pouze připojit do zvukových slotů (zdířek) vašeho počítače. Pokud tyto zařízení nepracují – nehrají, překontrolujte jejich zapojení do PC nebo úroveň hlasitosti. V PC se dá zjistit v pravém dolním rohu na liště (ikonka zvuku). Kliknete na ni pravým tlačítkem a vyberete zařízení pro přehrávání. Pokud zde neuvidíte vše správně, např. zapojení ve zdířkách atp., vaše zařízení může být poškozeno nebo špatně zapojeno.