zjentek

Jak nejlépe a nijak složitě poznám, jakou sílu má konopí z mé letošní sklizně?

Tak jsem sklidil a usušil skoro třímetrovou kytku. Proč? Protože se to může! Věřím, že výtěžek mně pomůže s demencí.
Nejde o technické konopí, ale o samici „tamtoho“ konopí („That“ Cannabis!). Letos ta sklizeň pro mne byla (a to ostatní nejspíš teprve bude!) premiéra a potřebuji si ověřit „tu sílu“. Nechce se mi okořenit si nějaký jídlo, když neznám ty správný poměry. Taktéž do pudingu, jak mně radili, se nepustím. Mám strach. Copak o to, já puding tuze rád, ale jaký to může vzít konce? Pudingový táta s pudingovou Fanynkou? Kdo to pak uklidí? Nebo já nevim, co bude. Takže máte někdo zkušenost? Nějaký nápady? Rady? Realizace? Dík.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Teď poznáš kulový. Jako zkušený zahradník jistě víš, že kytka musí nejméně 3 měsíce viset, aby za něco stála. První vzorky z letošní úrody se ochutnávají až okolo Vánoc.

Další odpovědi
mosoj

Dej jednu kytku sežrat koze. Čím větší bobky tím silnější kytka.

autacek

Přines to, zahulíme, uvidíme.

Smackdown

Kup si šlukovku,a dej si malé množství a zjistíš,do jídla to nedávej,je to pak silnější a učinek je dlouhotrvající,já jsem abstinent radši zůstávám v realitě,kdy­by něco.

Mc Merkurion

… no, já to nejdřív zkouším vykouřit, potom to jednou, dvakrát, … zvopakuju, jelikož si nejsem jistej výsledkem … na puding moc nejsem, já raději uzený …

Lamalam

Jak radí mosoj. Ty bobky potom usuš a vykuř ve fajfce nebo si z nich udělej čaj.

zjentek

Klaproth, nesplet sis týden s měsícem? Visela tři týdny!

dr.luha

Přeměna kyseliny na THC trvá delší dobu. Dá se to urychlit skladováním při vyšší teplotě.