Avatar uživatele
zjentek

Jak nejlépe a nijak složitě poznám, jakou sílu má konopí z mé letošní sklizně?

Tak jsem sklidil a usušil skoro třímetrovou kytku. Proč? Protože se to může! Věřím, že výtěžek mně pomůže s demencí.
Nejde o technické konopí, ale o samici „tamtoho“ konopí („That“ Cannabis!). Letos ta sklizeň pro mne byla (a to ostatní nejspíš teprve bude!) premiéra a potřebuji si ověřit „tu sílu“. Nechce se mi okořenit si nějaký jídlo, když neznám ty správný poměry. Taktéž do pudingu, jak mně radili, se nepustím. Mám strach. Copak o to, já puding tuze rád, ale jaký to může vzít konce? Pudingový táta s pudingovou Fanynkou? Kdo to pak uklidí? Nebo já nevim, co bude. Takže máte někdo zkušenost? Nějaký nápady? Rady? Realizace? Dík.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? nyjono před 2360 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Klaproth

Teď poznáš kulový. Jako zkušený zahradník jistě víš, že kytka musí nejméně 3 měsíce viset, aby za něco stála. První vzorky z letošní úrody se ochutnávají až okolo Vánoc.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Dej jednu kytku sežrat koze. Čím větší bobky tím silnější kytka.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lamalam Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Přines to, zahulíme, uvidíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smackdown

Kup si šlukovku,a dej si malé množství a zjistíš,do jídla to nedávej,je to pak silnější a učinek je dlouhotrvající,já jsem abstinent radši zůstávám v realitě,kdy­by něco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… no, já to nejdřív zkouším vykouřit, potom to jednou, dvakrát, … zvopakuju, jelikož si nejsem jistej výsledkem … na puding moc nejsem, já raději uzený …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Jak radí mosoj. Ty bobky potom usuš a vykuř ve fajfce nebo si z nich udělej čaj.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Klaproth, nesplet sis týden s měsícem? Visela tři týdny!

před 2359 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dr.luha

Přeměna kyseliny na THC trvá delší dobu. Dá se to urychlit skladováním při vyšší teplotě.

před 2359 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek