dust8

Jak nebo čím odstranit zažloutlý povrch u starší bílé lednice viz foto?

Máte i zkušenost? Lze to udělat i něčím bez zbytečné chemie či zápachu?

Odpovědi
magorvkleci

Bojím se, že žloutnutí plastů je dost nevratný proces, bez chemie se asi neobejdeme. Zkusil bych peroxid, ale musí se nechat působit několik hodin. Což se dá udělat s menšími předměty, s lednicí blbě.

da ny

Zkušenosti mám.
Nepomůže tomu nic, ani svěcená voda.....

zjentek

Nechal bych to přirozené starožitnostem tohle zvedá cenu!

cappuccino

U lednicky bych spis resila energetickou tridu, nez vzhled. Obavam se, ze zazloutly plast nelze zesvetlit.
Znam i lidi, co maji na lednici tapetu, ale nevim, jestli to nejak neskodi jejimu vykonu?