Bubsus

Jak nastavit upozornění na reakce na zprávy na Messengeru?

Dobrý den, nechodí mi upozornění na reakce na zprávy na messengeru. Upozornění na normálni zprávy mi chodí, ale, když mi někdo dá na zprávu srdíčko upozornění mi nepříjde. V nastavení jsem to nikde nenašla a dokonce jsem zkusila aplikaci odinstalovat a zase nainstalovat.

Odpovědi
Mravenec

A k čemu? 🙂
Prostě se podíváš, nebo si píšeš se stovkou lidí, že nevíš jak reagují? Anebo ti každý na zprávy reaguje pouze srdíčkem, ne odpovědí?