roguna

jak napsat žádost zaměstnavateli o zaslaní potvrzení o zdanitelných příjmech

Nejlepší odpověď
L.Knize

Přesně tak, jak to říkáte.Prosím o zaslání potvrzení o zdanitelných přijmech za období od-do.

Další odpovědi
led

roguna, zaměstnanec odpovědi.cz bytem:

titl.firma odpovědi.cz

Věc:
Žádost o vystavení POTVRZENÍ O ZDANITELNÝCH PŘÍJMECH za r. 2010

Žádám o vystavení POTVRZENÍ O ZDANITELNÝCH PŘÍJMECH za r. 2010
dúvod: Daňové přiznáni si podávam sama

bla bla
dátum
podpis

do 10 dní musíte dostať odpoveď

Salvaje

Já svému bývalému zaměstnavateli napsala normálně mail, kde jsem úplně normálně napsala, že žádám o zaslání potvrzení o zdanitelných příjmech za období… na korespondenčí adresu…
A potvrzení došlo :)