jak napsat žádost o zvýšení alimentů

Potřebovala byc vědět jak sestavit žádost o navýšení alimentů a jaké doklady je k tomu nutné přidat ?

Nejlepší odpověď
anonym

Soudy jsou a priori nakloněny oprávněným zájmům dítěte.
Takže stačí uvédt, že dítě dokončilo ZŠ nebo dosáhlo určitého věku, čemuž odpovídají zvýšené náklady (včetně případné valorizace).
Soud si následně vyžádá potvrzení o příjmu obou rodičů a poté rozhodne. Do 18 let žádá rodič, v jehož péči je dítě, poté samo plnoleté dítě.
Pozn. zvýšení bývá do měsíce, snížení i rok nebo jej rovnou zamítnou.

Zdroj: Trpká zkušenost na vlastní kůži.

Další odpovědi
žolik

potřebujete příjem vaší domácnosti,náklady na chod domácnosti,kolik vás je v domácností,musíte doložit co všechno dítě potřebovalo to je škola,oblečení,o­buv,tábor,zaj­mové kroužky,skrátka všechno,zajít k soudu a tam to s vámi sepíšou,zdarma.

Zdroj: žolík