Jak napsat odvolání na VŠ z důvodů kapacitních??

Dobrý den, chci se zeptat, jak správně napsat odvolání pro nepřijetí na vš z důvodů dáni přednosti uchazečům s vyšším počtem bodů? Hranice bodů však splněna byla a na studijním mi bylo řečeno napsat odvolání p.děkanovi fakulty. Mockrát děkuji za odpověĎ

Nejlepší odpověď
1popelka1

Příklad:
Tvé jméno a příjmení
Ulice, číslo
PSČ město

Masarykova univerzita- Pedagogická fakulta
Poříčí 7
603 00 Brno

V Praze (místo vašeho bydliště) dne 12.7.2003

Věc: odvolání

Vážený pane děkane,
Podle paragrafu 50 odst. 7 zákona č.111/1998 Sb. o vysokých školách žádám o přezkoumání rozhodnutí ze dne 26.6.2003 o nep­řijetí ke studiu v akademickém roku 2003/2004 k prezenčnímu studiu studijních oborů: doplň název studijního oboru/ů.

Přestože jsem vyhověla stanoveným podmínkám pro přijetí ke studiu, nebyla jsem přijat/a z kapacitních důvodů.

Ke studiu na Vaší fakultě jsem se připravovala absolvováním TÉ A TÉ ŠKOLY s TAKOVÝMI výsledky. K mým mimoškolním zájmům i aktivitám patří zejména: vyjmenuj praxe, účasti na olympiádách, sportovní soutěže; zájmy, koníčky související se studovaným oborem aj.

Využívám proto možnosti odvolání proti Vašemu rozhodnutí a věřím, že porozumíte mému zájmu o studium tohoto oboru.

Děkuji

Vaše jméno a podpis

Další odpovědi
ValkyraR

Zkuste podle tohoto.Snad Vám to pomůže!!Přeji hodně úspěchů!
http://zpravy­.idnes.cz/stu­dium.asp?c=A060620_­171901_vysokes­koly_klu

nebo také:http://www.jak­tak.cz/jak-napsat-odvolani-kvuli-neprijeti-ke-studiu.html