jury89

Jak naladit všechny TV kanály ze společné antény?

Dobrý den, nastěhoval jsem se do nového bytu a nejdou mi na televizi naladit kanály ze společné antény. Televize (starší Philips) najde jenom 3 kanály (NOE, Óčko Black a Óčko Express), zbytek nic, ani manuálně. Ve starém bytě přes společnou anténu fungovaly bez problému všechny kanály. Kde by mohl být problém a jaké by mohlo být řešení? Děkuji

Nejlepší odpověď
elkon

Zjistěte podrobnosti o anténě u sousedů, případně správce domu.

Další odpovědi
Arne1

Starší ? A umí to DVB-T2 ?