Jak nakrmit kotě, když ho matžka odmítá?

Ahoj,Narodili se nám kotata, z toho jedno vypadá že za chvilku umře , což mi nechcem.
Nevíme jak ho můžeme dokrmovat,zkusili jsme normální mléko protože žádné jiné doma nemáme. A nebyl čas běžet do supermarketu…
Tak dyštak prosím pomožte, chvilku vypadalo že omdlívalo, je celé nějaké unavené prosím pomoc !
Děkuji … Nikola

Nejlepší odpověď
ReHu

Po normálním mléku mívají průjem a to je oslabuje.
Buď na hadřík a nechat cucat roh, nebo lépe inj.stříkačkou do papulky. Lépe sojové, když není kočičí.
Na veterině vám poradí lépe.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&q=k­o%C5%A5ata&sa=Vyh­ledat&siteurl=www­.odpovedi.cz%252Fo­tazky%252Fjak-nakrmit-kote-kdyz-ho-matzka-odmita#1338

Další odpovědi
anonym

normální mlíko mu nedávejte kupte ve zverimexu někdy ho mají i v marketeck mlíko pro kočky trošku vlažné můžete pak bud hadříkem nebo kapátkem dá se koupit v lékárně krmit

BENYTA

To,když se ti zdálo,že jako by omdlévalo a je jako unavené – asi moc šancí mít nebude,takové mimi musí mít chut žít,držíš ho a hlavička mu padá,to znám…Ted je nejdůležitější sací reflex,bez něj je do tří dnů konec.
Možná by pomohl Glukopur s převařenou vodou,v nejhorším i obyčejný cukr,a ráno telefon veterináři…

nabubindes

kolik koťat bylo ve vrhu? kočka pozná vrozené vady a takové kotě odmítá! tak to je!