aMarek

Jak nainstaluji SSD disk do stávajícího PC s HD?

Odpovědi
Arne1

Sorry, ale pokud ti to není jasné, tak raději řekni někomu kdo to s počítači umí. Není to extra složité, ale také to není pro úplné laiky. Prostě – stát se ajťákem za 5 minut opravdu nejde !

elkon

Můžeš ho připojit jako externí disk a to umí i „průměrně inteligentní medvěd“.

Dochy

Zpravidla jednoduše 😉 Ale nevíme jakou máš konfiguraci, systém, ani jaký jsou Tvé záměry (účel změny)

Takže co s tím SSD chceš dělat, co bude se stávajícm diskem, jaké jsou v PC možnosti pro prostorové uspořádání a jaké má volné porty pro disky… Tohle vše dej dohromady a pak se zas ozvi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Arne1

elkon: To je ovšem řešení k ničemu.

elkon

Jak pro koho.