Avatar uživatele
Pomelo74

Jak nainstalovat The Sims 2 ?

Dobrý den,stáhla jsem si The Sims 2 a nainstalovala.Na ploše se mi zobrazila ikonka jakože to tam mám nainstalované,ale když na ni kliknu tak se objeví tabulka ,kde je napsané ,,Tento program má známé problémy s kompatibilitou''.Stáhla jsem si i crack ,ale nevím jak to ,,přidat'' k té hře. Nevíte ,co s tím?

Zajímavá 0 před 3343 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Odkážu tě na warez foru.

Trochu programuji a vím, že s craky jsou jen problémy a navíc jejich užití je NEZÁKONNÉ

Ty se tvoří tak, že se program dekompiluje a hledají se nějaké "záchytné" body jak přemostit nějakou ochranu pro "neplatiče" a záleží jak dobře je crack napsán a taky zda není v kódu někde skrytá nějaká "pojistka".

Problémy s kompatibilitou vznikli od Windows XP. První problémy měli aplikace, které neznaly bezpečnější NT jádro a byli psáno přímo na windows 9x, např. vyžadovali zápis do systémový adresřů, které nešlo udělat pod neadmistrátorským účtem nebo si ukládali konfguraci do těchto systémových adresářů (ve Windows 9x problém nebyl tam to šlo bez problémů - NT byli psány pro použití ve firmách, aby zaměstnanci nemohli nic instalovat)

Další zabezpečení přinášeli Visty a dnes Windows 7.

Můžeš se pokusit "emulovat" prostředí Windows XP ve virtuálním počítači ¨((XP Mode na stránce Microsoftu, ale musíš mít Windows 7 Profesional, Enterprise nebo Ultimate) nebo režim kompatibility že klikneš pravou myší na zástupce, dáš vlastnosti a karta kompatibilita a vybereš Windows XP.

Nejlepší bude hru koupit a pak by měl prodejce či výrobce - dle licence poskytnout technickou podporu.

Další problémy nastaly u Windows Vista, kde

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet