honza19hk

jak nainstalovat hru když je rozdělená na části

prosím o radu : jak nainstalovat hru když je rozdělena na pět částí(partů)

Nejlepší odpověď
anonym

Tak, že jděte do tento počítač. Otevřete DVD/CD Rom. Většinou je to označené (F:) a klikněte pravým tlačítkem myši a dejte otevřít. A tam budou složky a každá složka je jako jedna část. Tak otevřete složku a dáte setup a bude se to instalovat. Pak dejte zpět a udělejte to samé se stejnou složkou. Tak se instalují tyto hry.

Další odpovědi
kenyrts

v tomto souboru najde vše co je třeba k INSTALACI.
link na damn nfo viewer:
http://cestiny­.idnes.cz/sof­tware/damn-nfo-viewer-2-10-rc3-0rb-/clanek.A030603_822­99_bw-cestiny-software_bw.idn

NFO soubor je informačně-propagační soubor, který warez skupiny přibalují ke svým releasům a ve keterém jsou informace nejen o skupině, ale také o kvalitě titulu, o tom jak titul nainstalovat a další. Pokud joste se s NFO souborem ještě nikdy nesetkali a teprve začínáte pronikat do světa stahování, buďte si jistí, že na NFO brzy narazíte.
I když je NFO tvořen pouze znaky, rozhodně k jeho prohlížení nedoporučuji Poznámkový blok. Nejenže neuvidíte, jaký je ve skutečnosti NFO soubor umělecké dílo, ale také se může stát, že budete mít znaky rozházené a v NFO se nepujde dobře orientovat. Proto Vám doporučuji používat například program DAMN NFO Viewer (na který je i čeština).
Nyní si tedy nějaký NFO soubor rozebereme detailněji. I když se v nějakých místech může mírně lišit, většina NFO souborů si je velice podobná. Celý NFO soubor tedy vypadá třeba takto:

Zdroj: http://www.wa­rez.cz/clanky/roz­bor-nfo-soubor/

HerbiG

nebo zkus Deamon Tool,pak uz to jde samo :)