Stařík2

Jak nainstalovat aktualizace a bod obnovení pro Windows Vista do noteboku ASUS M70VR? Stále to píše: „chyba 80070490“.

Odpovědi
cochee

Vždyť jsem vám na totéž odpovídal před asi 11 dny, viz Zdroj. Vy jste to nečetl, anebo to nefunguje? V případě že postup nefunguje, je záhodno udělat zpětnou vazbu = upravit/doplnit starou vaši otázku (to už nepůjde, už jste ji jednou upravil) anebo napsat do Diskuze oné otázky (to jste nevyužil), že to nejde.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-nainstalovat-aktualizace-a-bod-obnoveni-pro-wind-vista-stale-to-pise-chyba-80070490