Kajakurkova

Jak nahradit sloveso je? Věta zní: „hračku kterou popisuji je liška“

Nejlepší odpověď
Kelt

Chci vám popsat jednu hračku, patří mezi moje oblíbené, najdete ji v přírodě a určitě znáte zvířátko, které se jmenuje liška.
Tady se můžeš rozepsat, to je jen ukázka.

Další odpovědi
zjentek

Popisovanou hračkou je liška. Čili hračku, kterou popisuji, představuje liška 🤷‍♂️ (ale já jsem jen normální člověk, čeština mě neživí).

Doufám, že nepopisuješ živé zvíře. Bo takové není hračka, ale je to živý tvor.

Randomčlověk

Hračku, kterou chci popisovat se stala liška.

Mravenec

Popisuji vám hračku ztělesňující lišku.

quentos

Ta věta je blbě celá, nejen sloveso. (Nepouštěj se do souvětí, když neumíš čárky ani skloňování.) Nahradil bych celou větou nějakou jinou.

cappuccino

Predmetem meho popisu se stala liska.
Chci vam popsat svoji hracku – lisku.

Mravenec

Random- A co spíš – Hračkou, kterou chci popisovat, se stala liška. 🧐

Randomčlověk

Asi jjo, nejsem odborník na češtinu…

quentos

… nejsem odborník, ale radím… blbě, ale je mi to jedno…