B.H.

Jak na youtube potvrdím svůj věk ?

Youtube mi nepustí videa která jsou od 18let, ale mě už 18let bylo, jak mám udělat aby to šlo ?

Odpovědi
v342

Musí se jim vyfotit občanka nebo pas a nebo jim napsat do platební brány číslo platební karty.

seraphico

Pro přehrání videa, které je omezeno věkem, musíte být přihlášen. Ve Vašem Google účtu jsou informace o datumu narození, které jste při registraci vyplňoval.

Prostě já...

Vytvořit nový google účet

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.

Marty Koller

Já mám stejný problém opravdu mě to štve asi tě bohužel zklamu já to zkoušel a nejde to

Tupka123

VPN.