lexx

jak na výrobu kopie dvd-r

občas se stává že vypálením kopie na dvd-r plně se nevyužije kapacita disku (nosiče), lze nacpat 2 dvd na jedno dvd-r, pokud nepřesáhnou celkovou hrací dobu (120 min.) tj. objem dat 4.7 GB ? zkoušel jsem v prostření software Nero, Ašampon, Shrink i Alco120 ale…jaksi…

Nejlepší odpověď
Michal Kole

teoreticky jo, ale musel by jste vytvořit nové menu, které by zahrnovalo kapitoly ze dvou DVD

Další odpovědi
Hlada

Je divné, že vám to nešlo v Neru. Nero Vision toto umožňuje. Po přidání dalších částí filmu by se měly vytvořit další soubory VTS01_XX.VOB. Odkukd máte ty krátké filmy? Většina distribuovaných filmů je na DVD9. Jestli ty filmy jsou už nějak překódované a jde vám o místo, tak by bylo lepší je překonvertovat do avi.