Jak na vrasky?

jsem ve veku, kdy se mi zacinaji delat vrasky kolem oci, jak proti nim bojujete vy, nechci jit na zadne injekce a kremy moc nepomahaji, mate nekdo zkusenost s laserovou metodou?

Nejlepší odpověď
ReHu

Na vrásky je lépe myslet ještě dříve, než se začnou tvořit.
Doporučuji KVALITNÍ krémy. Laser bych doporučila, až když jsou vrásky více zřetelné a oční krémy nepopmáhají. Přece jen to je větší zásah než krém. Ale nutno přiznat, že za 50 Kč to moc kvalita nebude. A Vichy raději nedoporučuji.

Další odpovědi
anonym

Ahoj burak,nech je zit!Nejlepsi je starnout prirozene.TO mi verte.