jsem ve veku, kdy se mi zacinaji delat vrasky kolem oci, jak proti nim bojujete vy, nechci jit na zadne injekce a kremy moc nepomahaji, mate nekdo zkusenost s laserovou metodou?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, Jahoda, anonym, pekynka před 5799 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Na vrásky je lépe myslet ještě dříve, než se začnou tvořit.
Doporučuji KVALITNÍ krémy. Laser bych doporučila, až když jsou vrásky
více zřetelné a oční krémy nepopmáhají. Přece jen to je větší zásah
než krém. Ale nutno přiznat, že za 50 Kč to moc kvalita nebude. A Vichy
raději nedoporučuji.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 714 | |
| marci1 | 491 | |
| iceT | 415 | |
| hanulka11 | 321 | |
| annas | 320 | |
| briketka10 | 273 | |
| Kepler | 247 | |
| ReHu | 231 | |
| Damiana | 229 | |
| led | 229 |
| Líčení a make-up |
| Móda a doplňky |
| Účesy |
| Ostatní krása a styl |