Avatar uživatele
Krakis

Jak na ufony v TV ECG 19 LHD 42 DVB-T?

Dobrý den,tak se mi asi po 5.-letech zbláznila TV. Vždy,když ji zapnu,tak asi 5.min jde normálně,pak si zhruba minutu bručí,po té opět na minutu zmlkne zvuk(bez hlasu i bručení) a nakonec zhasne obraz,ale zvuk jde normálně.Totéž se opakuje ve stejném pořadí i čase pokaždé,když ji zapnu. A je jedno,jestli úplně (za sítě),nebo jen dálkou. A ještě je zajímavé,že při vypnutí jenom dálkou,indikační ledka problikává,místo aby svítila červeně stále. Tak nevím,pro mě záhada-najde se nějaký ufolog,který tomu přijde na kloub? Díky Krakis

Zajímavá 0 před 2731 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Tak na to by byl nějaký ufolog krátký. Myslím, že ani odborný servisman, pokud by vůbec mezi námi nějaký byl, neurčí diagnózu na dálku. Takže otázka byla položena na špatném místě a jediná rada je: navštívit autorizovaný servis.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je to tak pro opraváře,zkusila jsi vytáhnout přívodní kabel ze zásuvky a pak znovu zapnout?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Zkus reset nebo přehrát firmware – pokud ho seženeš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Žiadny ufon, to ste len narazili na prístroj, ktorý v sebe nesie stopy konca svojej životnosti. Výrobcovia garantujú len 2 roky bez závad a ajhľa, vy ho máte už 5 rokov!
Akoby k tomu došli výrobcovia, keby televízory, ale aj iné výrobky, mali svoju životnosť 10 ale aj viac rokov (20 ročná fungujúca chladnička, bezproblémový čiernobiely televízor zo začiatku 60-tych rokov), ako by potom prosperovala ekonomika, keby všetko fungovalo bez chýb? Z čoho by žili výrobcovia?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Krakis

Díky za rady,koukám,že je to tady samej odborník.
Vyměnil jsem kondíky ve zdroji a TV je jak nová.....

před 2730 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika