BenziBen

Jak na špačky?

Chci zakoupit elektronický nebo ultrazvukový plašič špačků ? Mám na zahradě rannou třešni a špačkové už si ji začínají obhlížet, vidím to že jako každým rokem neochutnáme ani jednu, proto to chci nějak řešit, přivítám jakoukoli zkušenost.

Odpovědi
Drap

Nemám zkušenost se špačky, ale co vím od známých, tak žádné tyto plašiče na různá jiná zvířata moc nefungují. Třeba na špačky to zabere.

pepe88

Vzduchovku,ale hledej sílu, aby je to jen nepolechtalo.