baryyk500

jak na neho zapusobit?

hrozně moc se mi líbi jeden kluk že třídy.je to nejhezčí kluk v celé třídě je hodně o blíbenej s tak ho chce víc holek.nevím jak ňa něho zapůsobit p.oraďte mi prosím!!

Nejlepší odpověď
anonym

Nevšímej si ho a zůstaň u toho co možná nejdéle. Tak se staneš odlišnou od jiných holek. Buď si všimne toho, že si jej nevšímáš, nebo si tě nevšimne vůbec. 🙂 Nic se nestane, takových jsou miliony, když si tě nevšimne on, všimne si jiný, to je život, ani nevíš, jak ti závidím tvoje trable 🙂

Další odpovědi
anonym

Ukaž mu prsa. To funguje vždycky.