vrcoun

jak na kontrolu disku v noteboku bez OS

dobrý den,vložil jsem do notebooku jiný disk bez OS ,vložil recovery DVD a spustil instalaci po nějaké době se to zastavilo a chce to restart a kontrolu disku CHKDSK/F prosím jak na to?
Doplňuji:
přesně je tam napsáno
byly zjištěny potíže a system windows byl ukoncen,aby nedošlo k poškození počíteče.
zkontrolujte zda v pocitači nejsou viry.odeberte všechny nově nainstalované jednotky a řadiče pevných disků.zkontro­lujte,zda je pevný disk spravně konfigurován a zakoncen.pomoci programu chkdsk/f zkontrolujte poskozeni pevneho disku a pote restartujte pocitac.
tohle mi to píše ale žádná klávesa nereaguje

Odpovědi
Michal Kole

chkdsk C: /F ?

nechápu rozveď to
Doplňuji:
napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz

Roman.exe

Ahoj,
nejsem si jist že z recovery DVD jde nainstalovat celý systém. Co já sem měl tak recovery DVD nebyla instalačka jen ti to vrátí počítač do stavu při koupi.

Takže podle mě musíš nahrát windowsy přes instalačku a pak si můžeš hrát jak chceš.

Pokud si dal do noťase disk z něčeho jiného, tak určitě nejdříve formátuj.