Jak na kliparty

Dobrý den, co mám dělat, když se mi nezobrazují kliparty. Stále mi to hlásí chybu: Galerie médií nemůže operaci dokončit. Rozhraní není zaregistrováno kód chyby 0×80040155. Moc děkuji

Odpovědi
Ala81

Pokud se bavite o galerii klipartu v nektere z aplikaci MS Office, tak asi pomuze preinstalovani kancelarskeho baliku, resp. jeho oprava (nabidnuto pri spusteni instalace na stavajici instalaci), resp. pridani ci odebrani volitelnych casti. Jestlize jde o Office XP nebo starsi, zvolite primo soucasti, galerie klipartu je myslim nekde v nastrojich Office, jestlize jde o Office 2003 nebo 2007 je tam jeste zatrhavaci policko vlastni volby komponent k instalaci (jinak nabizi jen cele aplikace kancelarskeho baliku), teprve po jeho zaskrtnuti je mozno vybrat jednotlive soucasti.