vivatisCZ

Program na vykrojení člověka?

Dobrý den, potřeboval by jsem program, který umožnuje ,,vykrojit'' nějakou postavu např. mně a pak z toho udělat jakoby klipart a ten poté vložit do nějakého obrázku. 🙂 nejlépe by bylo kdyby to byl free program. tedy jednoduše na vykrojení člověka a udělání klipartu 🙂 děkuji

Nejlepší odpověď
Dochy

to umí většina lepších grafických editorů. Zvládne to např GIMP, nebo online pixlr. Mají nástroje pro selektivní výběr – takže Ti pomohou udělat ten výběr, který potřebuješ.

Další odpovědi
mosoj

Tak není to vykrajování ale výběr objektu.
Ný výběr existují v bitmapových editorech nástroje jako je laso, magnetické laso, kouzelná hůlka atp .

krchnak

photoshop.. sice není zadarmo, ale máš tam 30 dní zkušební lhůtu, takže to by si ten obrázek stihnout oříznout měl :)
Jinak nepředstavuj si to jako hurvínek válku, že zmáčkneš tlačítko a rázem budeš mít postavu ořízlou. Chce to alespoň trošičku grafické vzručnosti a před ořezáváním ze podívej na youtube na nějaký videonávod, aby to alespoň za něco stálo. Hodně štěstí!

nonnel

Dobrý je také program PhotoFiltre 652. Je v češtině, zdarma a pomocí kolečkem u myši se dá oblast zvětšovat nebo zmenšovat. Pomocí lasa si pak můžeš vykrojit co chceš, ale je to fuška.

sadr

pokud se nehceš grafice věnovat hloubjeji tak bejt tebou se na to vykašlu. Vhodný je GIMP ale chce se to naučit program ovládat dále nějaké drobné znalosti a celý pokud to děláš poprvé tak ti podle mě zabere minimálně tejden pač se s tím nejprv musíš trochu naučit abys to udělal.