kablik

Jak na internet cizích států?

Napadlo mne žese podívám na německý nebo rakouský internet, ale nemám tušení jak nato, existuje i jinde něco jako náš Seznam? vyznáte se v tom někdo?

Nejlepší odpověď
quentos

skoro všude. Jukněte na odkaz, stačí kliknout na název státu a objeví se adresa tamějšího hlavního vyhledávače (v angl. „search engine“)

Zdroj: www.1second.com/fo­reignsearchen­gines.htm

Další odpovědi
anonym

samozrejme Google.com hleda ve vsech jazycich a muzete si vybrat v jakem chcete vyhledavat … staci na www.google.com klepnout na odkaz „JAZYKOVE NASTROJE“ … a tam to vsechno je…

http://www.go­ogle.cz/langu­age_tools?hl=cs

„Specificke jazyky…“ (google se pokusi nemecke weby prekladat do cestiny, ale jde to snadno vypnout)

Miroslavst

To chce vyhledat, ale určitě existuje.
Např. na slovensku je zoznam.sk
takže vždy musíš určitou zemi podle koncovky. Myslím, že německo je .de, rusko je .ru atd.

kablik

Miroslavst, to chápu, zoznam.sk znám ale co před de, nebo hu. popřípadě ru. ?

anonym

http://www.hr/