Anonym 12345

Jak můžu napsat dopis Vladimiru Putinovi (adresa, oslovení,…)?

Nejlepší odpověď
ivzez

Na obálku bude stačit

Prezident Vladimír Putin
Rusko

Případně:
Prezident V. Putin
Moskva (Kreml)
Rusko

A psát rusky!
Putin sice asi umí anglicky, ale ruština bude vhodnější.

Jak můžete napsat…? Psát můžete ručně nebo na PC.

Další odpovědi
Kelt

Napiš to ambasádu v Praze, kancelář prezidenta. Oni mu to předají. Nebo přímo, Vladimir Putin, Moskva, Rusko.
Adresu neznám, ale určitě by ti ji dali třeba na velvyslanectví. Určitě bych neoslovoval Vláďo, Vladimíre, pokud se neznáte z dřívějších let. Ale titulem, nevím, zda je předseda, a „vážený pane Putine“. Stejně tak můžeš napsat mail. Angicky, rusky, česky, někdo mu to přeloží, nebo si to nechej přeložit. A jestli se ten dopis k němu dostane, to nemohu zaručit.

hapiky

Pokud mu nenapíšeš něco opravdu světového, tak jen přibude stoh nezodpovězených dopisů o pár milimetrů.

df

Umí i plynně německy. Jako agent kdysi sloužil ve východním Německu

Mc Merkurion

… asi rusky … jinak adresa je na netu …

Kryšpín

Napsat a poslat je možno, ale stejně jej nebude číst.

Arne1

Jestli mu chceš poděkovat za jednostranné odbourávání víz pro nás, tak bych se klidně přidal

Pepa25

??? Do Ruska jsou samozřejmě zapotřebí víza, pouze se nyní dají vyřídit elektronicky.