Avatar uživatele
Lgee

Jak může autista najít „díru v systému“?

Na YouTube se mi podařilo najít chybu systému (algoritmu) jde o to že se normálně člověk nemůže pojmenovat jako youtuber a komentovat jeho kanál, přesto díky této chybě to lze. Z právních důvodu nebudu sdělovat další informace, jak se to může někomu kdo má IQ 90 vůbec podařit?

Zajímavá 0 před 1629 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nemusí to bejt chyba v systému, stačí zadat podobné znaky … ale jinak nevím, k čemu ti to je …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

To už je třetí otázka na totéž. Jdi s tím do háje!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ty asi vůbec netušíš co se obvykle myslí pojmem díra v systému … rozhodně nejde o to že máš možnost pojmenovat svůj profil po nějakém youtuberovi 🙂 v tom není ani náznak chyby. Pravý vlastník kanálu je tak či onak zvýrazněn zvláštním podbarvením které se liší od všech ostatních komentátorů, takže je zřejmé kdo jím skutečně je.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

GeoRge – furt nemel blbosti, když nevíš jak to myslím, youtube to zablokoval aby nemohl člověk s stejnym jménem komentovat jeho video ale díky tomu co sem našel to lze
Takže nedělej chytráka.

před 1625 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lgee

Edison – ale je to pravda. Víc informací v PM kdyžtak.

před 1629 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Tvoje informace mě fakt nezajímaj. Vadí mi, když se user ptá furt na totéž. Je to, mimochodem, proti pravidlům tohoto serveru! Bez ohledu na to, jestli to pravda je, nebo není!

před 1625 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika