Michal47

Jak mohou být některé ženy tak zvrácená stvoření, i když nezatížená vlastní touhou se cítí dobře z mužského chtíče?

Kdysi bylo v televizním zpravodajství pojednáváno o holení nohou u žen. Na závěr redaktorka prohlásila: „Pánové si mohou hlavy ukroutit a dámy se cítí dobře.“ Nebo je to forma ženského chtíče? Exhibicionismus?

Nejlepší odpověď
annas

Chtíč patří k sedmeru hlavních hříchů, které už dávno upadly v zapomnění. Ztrácí se stud, kdo poslouchá svědomí?

"Chtíč a smilstvo je něco, co člověka dokáže naprosto zničit, pokud se ho to zmocní, mohou totiž zdevastovat nejenom tělo (stačí si připomenout pohlavní nemoci jako syfilidu, či AIDS), ale i duši, vztahy, rodinu, pracovní kariéru…

Je pravda, že o sexu se ve společnosti hovoří prakticky neustále a je vystavován na odiv – stačí jen projít kolem nejbližšího novinového stánku. Návštěvník z jiné planety by na ulicích našich měst nabyl dojmu, že v životě vlastně nejde o nic jiného, než o to, „abychom si co nejvíce užili“. Ve skutečnosti ale nejde o sex, ale podněcování fantazie a chtíče. Pokud se k chtíči připojí sex, pak v té zvrácené podobě chce pouze brát a nikoli dávat.

Předně naše zdeformovaná přirozenost, démoni, kteří nás pokoušejí, i všechna současná propaganda chtíče se spojují a vyvolávají v nás dojem, že touhy, jimiž odpíráme, jsou „přirozené“, „zdravé“ a tak rozumné, že je téměř zvrácené a nenormální snažit se jim vzdorovat. Reklamy, filmy i romány v nás neustále vyvolávají dojem, že sexuálně si užívat je zdravé a normální…" atd.

http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:pVl_Ap­tNK2gJ:www.ksnym­burk.estranky­.cz/file/405/smil­stvo.doc+&cd=2&h­l=cs&ct=clnk&gl=cz&cli­ent=firefox-b-d

I když toto vysvětlení hříchu je určeno věřícím, domnívám se, že každý člověk, nejen muž, ale i žena, by neměli klást sex na první či druhé místo- sex či peníze? Peníze či sex? Sex = peníze?

Muži ani ženy by si neměli plést sex s láskou. Je sex bez lásky doménou mužů, nebo i žen?

Další odpovědi
quentos

Vždyť to platí i obráceně.
Člověk obecně je zvrácené stvoření. A žena obzvlášť, protože čím větší je chlap idiot, tím víc jí připadá okouzlující.

zjentek

Přesně… dá a přitom vůbec nemá chuť. TVL to je úplně napalici! (; D;D;

paul1

Nemusí jít vždy o chtíč, i když je to tak asi ve většině případů, někdy může jít jen o to, aby si žena zvýšila sebevědomí. Je fakt, že riskuje pohlavní chorobu a měla by zvážit, či to stojí za to (pohlavních chorob – chorob bohyně Venuše je víc jako 50 druhů)

Pepa25

Holení nohou nemá nic společného s chtíčem, ale jde o snahu vypadat dobře, případně plnit společenské normy (chlupaté nohy u žen považuje většina lidí jako faux pax).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.