Lgee

Jak moc velký rozdíl je mezi 3% a viceprocentni kyselinou sírovou?

Dokáže i 3% ublizit hodně?

Odpovědi
paul1

97%. Jinak ale bývá 96 až 98%. Hlavně se nesmí dávat do kyseliny voda, ale jen obráceně, do vody kyselina. Jinak hrozí problém!

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kyselina_s%C3%A­Drov%C3%A1

elkon

Nevymýšlej hlouposti, nebo se dostaneš do maléru. Nech kyselinu tam kde je. To není hračka.

Lgee

Elkton – já se jen ptám, co bych měl zkoušet?

elkon

Na tom není nic k zkoušení. To není na hraní. To nemáš jinou normální zábavu?