Nikuuš

Jak moc bolí piercing do nosu? A je hodně těžké si ho nasadit doma? Prosím poraďte ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Odpovědi tu máš kousavé i věcné. Samozřejmě, že to bude bolet – i v tom salonu. Vydržet se to dá. Ne nadarmo se říká: Parádo trp. Jen si dobře rozmysli, jestli to opravdu chceš sama za sebe, nebo proto, aby ses necítila trapně před kamarádkami. Uvědom si, že to, co tím způsobíš, je sice na nějaký čas paráda, ale de facto je to zohavení. Ta jizva tam opravdu zůstane. Nasadit doma se piercing dá bez problémů. Manželka synovce ho měla v pupíku a do vany si ho pokaždé vyndávala.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě že to dost bolí. Je to citlivé místo.
Nechápu dost dobře, jak si soudný člověk může nechat pro nic za nic propichnout nos ?

WeeBear

Pokud nemyslíš vyloženě nosní přepážku, ale nos, tak to sice vyloženě nebolí a zahojí se to rychle, ale ze zkušenosti (mě i mých známých) bych řekla, že propich dost ovlivňuje slzné kanálky, tedy, co se propichu doma týče.

Pokud máš tu možnost, tak si piercing nech nastřelit v salonu, tam už jsou na tyhle problémky připraveni a máš to podstatně rychleji za sebou, než doma. 🙂

anonym

Pro „krásu“ musíš holt něco vytrpět.Když se rozhodneš už zuby zatnout,vystrč jazyk,můžou ho píchnout taky,budeš mít dva v jednom!Na ostatní díry se zase budeš muset vrátit,ale zase výhoda,už budeš vědět,do čeho jdeš.Pak už budeš jenom kráásná.

Lilly

Ne nebolí jenom trošku když ti to píchnou ale pak to přestane bolet… a nasadit i sundat doma to zvládneš v pohodě :)

zzzzz

Já ho mám už 18 let a nebolelo to. Naušnici už tam tak 15 let nenosím a nezarostlo to. Je to sice malá dírka, ale jde vidět, tak nad tím pouvažuj, jestli ho vážně chceš. Je to napořád.

Jakub Tlapal

Záleží, jaký máš práh bolesti. Samozřejmě, že to bolí, ale není to nic, co by se nedalo vydržet. A nandat ho je stejně „těžké“ jako náušnici v uchu. Jen je potřeba, aby se vpich dostatečně zahojil. Já mám piercing v obočí a za pár dní jsem už ani nevěděl, že jsem na nějakém propíchnutí byl. Bolelo mě to jenom chvíli.

KarolínaNovo

Já mám taky piercing v nosu. Mně se to líbí. Nemám tam nic velkýho, jen malý kamínek, takže je to decentní. Každý ať si nosí to, co se mu líbí. Já jsem si to ale nepíchala doma. Koupila jsem si piercing z https://www.sper­kyleclay.cz/95-piercing a píchli mi ho v salónu.

Ivanka74

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.