Avatar uživatele
Nikuuš

Jak moc bolí piercing do nosu? A je hodně těžké si ho nasadit doma? Prosím poraďte ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4450 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpovědi tu máš kousavé i věcné. Samozřejmě, že to bude bolet – i v tom salonu. Vydržet se to dá. Ne nadarmo se říká: Parádo trp. Jen si dobře rozmysli, jestli to opravdu chceš sama za sebe, nebo proto, aby ses necítila trapně před kamarádkami. Uvědom si, že to, co tím způsobíš, je sice na nějaký čas paráda, ale de facto je to zohavení. Ta jizva tam opravdu zůstane. Nasadit doma se piercing dá bez problémů. Manželka synovce ho měla v pupíku a do vany si ho pokaždé vyndávala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Samozřejmě že to dost bolí. Je to citlivé místo.
Nechápu dost dobře, jak si soudný člověk může nechat pro nic za nic propichnout nos ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Pokud nemyslíš vyloženě nosní přepážku, ale nos, tak to sice vyloženě nebolí a zahojí se to rychle, ale ze zkušenosti (mě i mých známých) bych řekla, že propich dost ovlivňuje slzné kanálky, tedy, co se propichu doma týče.

Pokud máš tu možnost, tak si piercing nech nastřelit v salonu, tam už jsou na tyhle problémky připraveni a máš to podstatně rychleji za sebou, než doma. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pro „krásu“ musíš holt něco vytrpět.Když se rozhodneš už zuby zatnout,vystrč jazyk,můžou ho píchnout taky,budeš mít dva v jednom!Na ostatní díry se zase budeš muset vrátit,ale zase výhoda,už budeš vědět,do čeho jdeš.Pak už budeš jenom kráásná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lilly

Ne nebolí jenom trošku když ti to píchnou ale pak to přestane bolet… a nasadit i sundat doma to zvládneš v pohodě :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Já ho mám už 18 let a nebolelo to. Naušnici už tam tak 15 let nenosím a nezarostlo to. Je to sice malá dírka, ale jde vidět, tak nad tím pouvažuj, jestli ho vážně chceš. Je to napořád.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Záleží, jaký máš práh bolesti. Samozřejmě, že to bolí, ale není to nic, co by se nedalo vydržet. A nandat ho je stejně „těžké“ jako náušnici v uchu. Jen je potřeba, aby se vpich dostatečně zahojil. Já mám piercing v obočí a za pár dní jsem už ani nevěděl, že jsem na nějakém propíchnutí byl. Bolelo mě to jenom chvíli.

Avatar uživatele
KarolínaNovo

Já mám taky piercing v nosu. Mně se to líbí. Nemám tam nic velkýho, jen malý kamínek, takže je to decentní. Každý ať si nosí to, co se mu líbí. Já jsem si to ale nepíchala doma. Koupila jsem si piercing z https://www.sper­kyleclay.cz/95-piercing a píchli mi ho v salónu.

před 1817 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ivanka74

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2265 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2358 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek